אטרקציות
מדעטק - טל. 04-8614444
שם לקובץ

25% הנחה
ברכישת כרטיס כניסה ליחיד במחיר מלא
קופון יחיד תקף לארבעה כרטיסים לכל היותר
אין כפל מבצעים
בתוקף עד: 01-04-2015אין כפל מבצעים בהצגת קופון זה
מדעטק

מדעטק מוזיאון המדע בחיפה משלהב כבר שנים את הדמיון בתערוכות מדהימות, במגוון עצום של פעילויות ובנושאי טכנולוגיה ומדע. בואו גם אתם ללמוד, לחוות, להתרגש.

מוזיאון מדעטק מזמין אתכם לבקר בתערוכות מרתקות הכוללות מאות מוצגים אינטראקטיביים המסייעים בלימוד ובהבהרה של עקרונות מדעיים באופן מעניין, חווייתי וידידותי למבקר.

פארק נובל אנרג'י: פארק מדע המחולק לחצרות ומציג את פועלם לאורך ההיסטוריה של גדולי המדענים: ארכימדס, ליאונרדו דה וינצ'י, סר אייזיק ניוטון ורבים נוספים. המבקרים בפארק מוזמנים לחוות בעצמם את עקרונות המדע והטכנולוגיה במתקנים מלהיבים בסגנון לונה פארק.
 אנרגיה ירוקה: הפקת חשמל בדרכים מסורתיות לעומת דרכים חלופיות, "ירוקות": רוח, שמש, עוצמת המים במפל ו... רכיבה על אופניים
מדעי החיוך: בריאות הפה, השיניים והחניכיים
 ליאונרדו דה וינצ'י: לצד גאונותו כצייר, גם כמדען ומהנדס. בואו לצפות במכונות הפועלות על פי השרטוטים של ליאונרדו דה וינצ'י שנעשו לפני למעלה מחמש מאות שנים!

הולכים על בטוח: הצצה מרתקת לעקרונות המדעיים בשירות הזהירות בדרכים.שדה ראיה, נהיגה תחת השפעת אלכוהול, שיפועי כביש, מעקות וגדרות הפרדה ועוד. בביקור בתערוכה זו תוכלו לעבור חוויה מטלטלת תרתי משמע בסימולאטור "המשכנע", שלאחריו תוכלו להבין עד כמה קריטית חשיבותה של חגורת הבטיחות בעת תאונה או עצירת פתאום.
בית ירוק שלי: על הקשר שבין בנייה לשמירה על איכות הסביבה. שימוש בחומרי בניין ירוקים וידידותיים לסביבה, מחזור וחיסכון
הגנום האנושי: ה – DNA . הקוד הגנטי שבונה את החיים הלכה למעשה. סיור מרתק בתא אנושי המוגדל פי מיליון מגודלו המקורי
עניין של פיזיקה: תעתועי ראייה, חדר חושך, מראות, תעופה ותפיסת גובה, אולם משחקי חידות ועוד

לצד היותו מוזיאון מרתק, משמש מדעטק כמרכז תמיכה ללימודי מדע, טכנולוגיה וחלל לבתי ספר ולציבור כולו. למדעטק כ – 80 תוכניות לימוד בתחומים שונים כגון פיזיקה, כימיה, איכות הסביבה, אסטרופיזיקה, מתמטיקה, רובוטיקה, גנטיקה, חשמל, אלקטרוניקה וטכנולוגיות אבטחת מידע.

בחנות מדעטק בחיפה ניתן לרכוש ספרי מדע, משחקי חשיבה מקוריים, מתנות, פזלים, צעצועי עץ ועוד. מדעטק פועל מודל קולנוע רב חושי חדיש, סינמטריX המעניק לצופים חוויה רב חושית מהפנטת בתלת מימד, עם שכלולים כגון כיסאות נעים ואפקטים מיוחדים של אור, מים, רוח ובועות סבון. בקולנוע החדיש מוקרנים סרטים על שלל נושאים טכנולוגיים ומדעיים.

שעות פעילות מדעטק:
א' - ה' 10:00-14:00
שישי סגור
שבת 10:00-18:00
חניה חינם בחניון מדעטק, רחוב בלפור 12, חיפה.